• Rroba Pune

  Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.

  Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.

 • GASTRONOMI

  Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.

  Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.

 • Rroba Pune

  Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.

  Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit.

BUILT
TO
RESIST

BUILT
TO
RESIST

MIRSEVINI NE PUNTEX

Kompani me përvojë shumëvjecare për prodhimin dhe shitjen e rrobave të punës, uniformave, mjeteve mbrojtëse në punë, si edhe shitjen e detektorëve metalik dyer dhe ato të dorës.

RROBA PUNE

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet.

MEDICINË

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet.

Fanella te shkurta Pollo

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.

Aenean sollicitudin, lorem quis.. bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec

Color
Size
 • S
 • M
 • XXL

Kapelë e thurur

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.

Aenean sollicitudin, lorem quis.. bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec

Color
Size
 • S
 • M
 • XXL

DETEKTORE METALIK

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi